Τελικός Πετοσφαίρισης Μαθητριών ΔΔΕ Γ΄Αθήνας

Συγχαρητήρια στις μαθήτριές μας που με μία ακόμα νίκη κατάφεραν να φτάσουν στον τελικό της Γ΄Αθήνας στο σχολικό πρωτάθλημα πετοσφαίρισης. Η συμβολή των καθηγητριών μας, φυσικής αγωγής κ. Λαμπρινής Τζουβίστα και κ. Χριστίνας Μέμμου ήταν καθοριστική σε όλους τους τομείς και αξίζουν συγχαρητήρια. Ο τελικός με το 4ο ΓΕΛ Πετρούπολης θα διεξαχθεί την επόμενη εβδομάδα.

Σύμφωνα με οδηγίες της διοργανώτριας αρχής δεν πρέπει να παραβρεθούν φίλαθλοι - μαθητές. Συνεπώς, ΠΡΟΣΟΧΗ, για να μην υπάρξουν συνέπειες που θα υποσκάψουν την προσπάθεια των κοριτσιών(πιθανός αποκλεισμός και ήττα άνευ αγώνος) ή ακόμα και απόσυρση της ομάδας, να φροντίσουμε όλοι να τις υποστηρίξουμε με το μυαλό μας και μόνο από το σχολείο και σε καμία περίπτωση να μην παραβρεθεί κανένας/καμία μαθητής - μαθητριά μας στον αγώνα αυτόν, πέραν όσων δηλωθούν στον κατάλογο συμμετοχών. Στον αγώνα θα υπάρχει παρατηρητής από τη διοργανώτρια αρχή, που θα φροντίσει να τηρηθούν τα ανωτέρω.

Τις ευχές μας για την καλύτερη δυνατή προσπάθεια και εμφάνιση στην ομαδάρα μας!

230220242.png

2023-24, τζουβίστα, Διακρίσεις, Μέμμου