Συμμετοχές στην 1η φάση του Πανελλήνιου ΔΙαγωνισμού Βιολογίας (ΠΔΒ)

Ενημερώνουμε τους μαθητές του Πρότυπου Λυκείου Αγίων Αναργύρων οι οποίοι έχουν κάνει αίτηση για τη συμμετοχή τους στη 1η φάση του  Πανελλήνιου Διαγωνισμού Βιολογίας ότι θα πρέπει να παρουσιαστούν το Σάββατο 11 Φεβρουαρίου στο 5ο ΓΕ.Λ. Ιλίου, Ζίτσης 1, 13123, Ίλιον, Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.,  2105015158. Πρόεδρος  του εξεταστικού είναι η Δ/ντρια του σχολείου, κα Χαμηλοθώρη Μαρία.

Η διαδικασία του διαγωνισμού ξεκινά στις 9.30 π.μ. και οι μαθητές θα πρέπει να βρίσκονται τουλάχιστον 30 λεπτά νωρίτερα και να  έχουν μαζί τους κάποιο έγγραφο για την επιβεβαίωση της ταυτοπροσωπίας  τους. Επίσης θα πρέπει να παραδώσουν στο σχολείο τις σχετικές  δηλώσεις συναίνεσης των γονέων τους.

2023, διαγωνισμοί