Βράβευση επιτυχούσας στο Διαγωνισμό ΕΡΜΗΣ

Ο αναπληρωτής καθηγητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του ΟΠΑ, Εμμανουήλ Κρητικός βραβεύει την απόφοιτή μας Χουρσόγλου Ευτυχία,

για την επιτυχία της στο Διαγωνισμό ΕΡΜΗΣ, υπό την επιμέλεια - προετοιμασία της καθηγήτριας του σχολείου μας κ. Σοφίας Τακάογλου.

Η τελετή βράβευσης πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023    στην  Αίθουσα Τελετών «Ελ. Βενιζέλος» του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, η    Τελετή Βράβευσης των Διακριθέντων του 4ου Μαθητικού Διαγωνισμού στα Οικονομικά “ΕΡΜΗΣ”.

Η  Ευτυχία είναι πλέον φοιτήτρια του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (ΔΕΤ) του Οικονομικού Πανεπιστημίου.

Συγχαρητήρια Ευτυχία, να έχεις μια φωτεινή φοιτητική πορεία και επιτυχημένη επαγγελματική σταδιοδρομία.

IMG 4154

IMG 4152

Ο μαθητικός διαγωνισμός στα Οικονομικά «ΕΡΜΗΣ» διοργανώνεται από το ΟΠΑ σε συνεργασία με το Οικονομικό Επιμελητήριο Ελλάδος και την Ένωση Οικονομολόγων Εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Αποτελεί έναν ετήσιο θεσμό άμιλλας οικονομικών γνώσεων που απευθύνεται σε μαθητές/μαθήτριες Γ΄ Λυκείου όλων των Σχολείων της χώρας με σκοπό να ενισχυθεί η έφεση των υποψηφίων φοιτητών στις οικονομικές σπουδές και να δοθούν κίνητρα στη νέα γενιά να αποκτήσει καλύτερη πληροφόρηση  για τις οικονομικές εξελίξεις.

Ταινία καταγραφής της βράβευσης

Παρακολουθήστε απευθείας στο youtube.

μαθητές, 2023, διαγωνισμοί, Τακάογλου